Вручення премії «Український голеадор»

Назад
НОВОСТИ

600_KBK_7616600_KBK_7687600_KBK_8030600_KBK_8128600_KBK_8149600_KBK_8177 Відповідно до списку членів символічного клубу Олега Блохіна  на  церемонію запросили славетних українських бомбардирів, серед яких  Олег Блохін, Леонід Буряк, Олег Протасов, Андрій Шевченко, Вадим Євтушенко, Олександр Заваров, Віктор Леоненко, Сергій Ребров, Олег Саленко, Геннадій Литовченко, Андрій Воробей, Віктор Грачов, Ігор Петров, Михайло Соколовський, Іван Гецко, Олег Ящук, Тимерлан Гусейнов та багато інших. Ніколи раніше такий склад бомбардирів не збирався водночас в одному залі! Всіх почесних номінантів, які змогли прибути на церемонію нагородили премією «Голеадор».
В урочистій церемонії нагородження взяли участь генеральний директор Державного концерну «Спортивні арени України» Сергій Сімак, Заступник Голови Державної служби молоді та спорту України, член виконкому Національного олімпійського комітету України Вадим Миколайович Сисюк, Вели церемонію нагородження керівник прес-служби ДК «Спортивні арени України» та збірної України Олександр Гливинський та відомий футбольний журналіст Микола.
Сергій Сімак привітав гостей:
«Сьогодні – визначний день не лише для історії українського футболу, але й для України в цілому. Сьогодні ми започатковуємо нову традицію: премію «Голеадор». Сподіваюсь, вона стане гарним щорічним приводом для зустрічі друзів футболу. Сьогодні ми вітаємо дійсно талановитих та легендарних футболістів, котрі за час своєї футбольної кар’єри забили 100 і більше голів. Саме ці люди є живою легендою та прикладом для майбутніх поколінь.»
Для гостей цього вечора заспівали палкі вболівальники футболу —  гурт «Скай» та  брати Борисенки.
Це перша футбольна акція в 2014-му році. НСК «Олімпійський спільно з компаніями Mercedes-Benz, Sounddesign Event Agency і технічною підтримкою компанії RIDER урочисто відкрили новий футбольний рік.