З’явився перший трейлер фільму «Король Лев»

Назад
Досуг

король лев 3З’явився перший офіційний трейлер фільму «Король лев» від студії Walt Disney, який стане рімейком однойменного мультфільму 1994 року. Відео опубліковано на офіційному каналі Walt Disney Studios на Youtube.

Король лев — офіційний трейлер (2019)

У відео можна побачити дядька Сімби Шрама, головного лева Муфаса, який навчає Сімбу законів виживання та інших персонажів мультика. Також у трейлері показана сцена із вигнанням Шрамом Сібми з рідних країв.

Також стали відомі і подробиці про акторський склад. Роль головного героя, левеняти Сімби, озвучить актор Дональд Гловер. Подруга Сімби Нала заговорить голосом популярної співачки Бейонсе. Муфасу, батька Сімби, озвучить Джеймс Ерл Джонс, відомий по озвучці героя «Зоряних воєн» Дарта Вейдера. Актор Сет Роген озвучить кабана Пумбу, а сурикат Тімон заговорить голосом актора і коміка Біллі Эйхнера.

Сюжет мультфільму показує пригоди левеняти на ім’я Сімба, спадкоємця повелителя савани Муфаси. Одного дня його дядько Шрам вбиває Муфаса і переконує Сімбу у тому, що саме він винен у його загибелі.Тоді левеня тікає, однак через багато років зустрічає свою подругу Нолу і вирішує повернутися додому, щоб стати Королем.

Прем’єра фільму відбудеться 19 липня.