ЗІРКИ ДУБЛЯЖУ АНІМАЦІЙНОГО ФІЛЬМУ «ЗООТРОПОЛІС»: тендітна ‘Газель’ Злата Огнєвіч і безкомпромісний слон ‘Джері Джамбо’ Віктор Бронюк

Назад
НОВОСТИ

3-13-2ЗЛАТА ОГНЄВІЧ ПРО ДУБЛЯЖ РОЛІ ГАЗЕЛІ
«Це був мій перший досвід у дубляжі і робота виявилася надзвичайно цікавою», — захоплено ділиться враженнями співачка. «Дубляж фільму — це витончена акторська майстерність, я і надалі хотіла б брати участь у дубляжі, мене ваблять і більші ролі також». По суті, Златі не довелося кардинально перевтілюватися, адже їй дісталася роль поп-зірки Зоотрополісу — співачки Газелі. Знаменита на весь світ, соціально активна і сердечна поп-діва Газель здобула армію шанувальників і стала відомою на весь світ.
Співачка Газель (Злата Огнєвіч) виконує головну пісню фільму «Зоотрополіс» «Не відступлю». «Роль мені дуже близька, я намагалася якомога більше пізнати героїню, і чим ближче з нею знайомилася, тим більше розуміла, що Газель — це я. Люди, які займаються творчістю не можуть бути осторонь соціальних проблем, вони мають бути відкриті серцем до світу. Саме такою є Газель, вона вміє співчувати і намагається допомогти тим, хто цього потребує», — переконана Злата Огнєвіч. Всіх глядачів співачка запрошує до кінотеатрів: «Діти знайдуть у кіно яскравих героїв, їхні пригоди триматимуть в напрузі від початку до кінця, а дорослі помітять приховані меседжі і добряче розважаться. Це не реклама, це мої щирі враження».
ВІКТОР БРОНЮК ПРО ДУБЛЯЖ РОЛІ СЛОНА ДЖЕРІ ДЖАМБО
Співакові Віктору Бронюку, який є не новачком у дубляжі дісталася роль потужного і солідного продавця морозива слона Джері Джамбо, якого легко роздратувати, але він швидко відходить. Віктор Бронюк іронічно коментує: «Як я готувався до ролі? Звісно ходив на курси «слонячої» мови». А якщо серйозно мені подобається працювати в дубляжі і я охоче приймаю запрошення. Це завжди виклик і навіть, де в чому боротьба з власним комплексами. Завжди приємно попрацювати і отримати результат. Знаєте, іноді впоратися з невеликою роллю навіть важче, ніж з масивом тексту. Роль Джамбо дещо коротша, ніж моя попередня роль у дубляжі (прим. Віктор Бронюк дублював одного з героїв фільму «Смурфики»). Слон Джері Джамбо небагатослівний, але я маю передати його характер, настрій. Кожне слово повинно бути виважене і не випадати з ролі. Я звик працювати цілісно, а тут жорсткий таймінг, вимоги. Але цим і цікавий дубляж. Гадаю дубляж фільмів українською це велика і благородна справа!» Співак зазначає, що фільм «Зоотрополіс» є надзвичайно глибоким і оригінальним: «Він яскравий, іронічний, дуже смішний, але за сатирою, уважний глядач впізнає себе, і те, що в сучасних людських мегаполісах непомітно на перший погляд, в Зоотрополісі видно, як на долоні».
Дякуємо студії LeDoyen за допомогу в організації дубляжного прес-заходу!
«ЗООТРОПОЛІС» ZOOTOPIA
Студія: Disney
Старт в Україні: 17.03.2016
Жанр: анімаційна комедія
Режисери: Байрон Говард, Річ Мур, Джаред Буш
Від творців «Заплутаної історії» захоплива анімаційна пригода в кам’яних джунглях незвичайного мегаполісу! Зоотрополіс – сучасне місто тварин, якому немає подібних. І зовсім не важливо, який ти на вигляд – від найбільшого слона до найменшої землерийки – тут ти можеш стати ким завгодно. Аж ось до міста прибуває новопризначена офіцер Джуді Гопс – єдиний кролик у поліції, де служать лише великі авторитетні тварини. Прагнучи довести, що вона чогось варта, Джуді береться за складну справу разом з новим напарником – лисом-пройдисвітом Ніком Крутихвостом.