Богдан Юсипчук навчав мистецтву зваблення учасниць «Модель XL»

Назад
Шоу-бизнес

богдан юсипчук Модель XL 1+1 (3)Сьогодні о 21:45 на телеканалі «1+1»  глядачі побачать новий випуск революційного проекту «Модель XL», де в журі найкрасивіший чоловік планети та володар ідеального тіла — Богдан Юсипчук.

Цього разу дівчата навчатимуся мистецтву зваблення під пильним наглядом суворого журі Тетяни Мацкевич, Андре Тана та Богдана Юсипчука.

Протягом тижня випробувань дівчатам потрібно буде привернути увагу своїх партнерів по знімальному майданчику у три різних способи.

Спершу лише поглядом, не торкаючись чоловіка. Під час наступного конкурсу — поцілунком. Наприкінці —  палким дефіле у спідній білизні.

Член журі Богдан Юсипчук зазначив: конкурсанткам довелося нелегко вже на першому етапі звабливих змагань. Його колега Тетяна Мацкевич зазначила, що межа між спокусою та вульгарністю дуже тонка, і кожна жінка має навчитися не перетинати її, але не усім пишним красуням це вдасться.

Тож, хто із дівчат опанує мистецтво зваблення та завоює симпатію найкрасивішого судді проекту Богдана Юсипчука? Дивіться сьогодні о 21:45 на телеканалі «1+1» у проекті «МодельXL».