AIO — Зорі: музика Кохання зі Сходу

Назад
Шоу-бизнес

AIO - ЗОРІ (official)Гурт AIO презентує live-відео на романтичну композицію Зорі.

AIO – Зорі 

AIO – проект знакового харківського музиканта, продюсера, волонтера, засновника телевізійного музичного live-формата OLIV.E  — Дениса Бреславського, який співпрацював із багатьма відомими українськими артистами. І вокаліста Іллі Рєзнікова (гурт LETAY) – фіналіста цьогорічного відбору українського Євробачення та переможця цьогорічного конкурсу Хіт-Конвеєр від телеканалу М2. Ударного ритму дотримується режисер, кліпмейкер Антон Шатохін. На бас-гитарі – учасник багатьох музичних проектів Роман Сімакович.

AIO – абревіатура від All In One (Все в одному). У цій музиці дійсно є все, що потрібно для сонячного настрою: диско, фанк, біт, ніжна романтика та багато-багато яскравих барв.

AIO – Зорі 

Нагадаємо: цього року AIO презентували кліп на яскраву композицію It’s Not Over та її україномовну версію Ми з тобою, а також light-відео Я тебе відчуваю та live-відео FIRE  і Всю ночь – атмосферну музику пляжных дискотек у царстві метафану та у міксі з романтичним настроєм lounge. Адже не даремно автори проекту позиціонують свій музичний меседж як metafunk.

Зорі – ще одна романтична історія від AIO,  – говорить Денис Бреславський. – Пісня про близьке та водночас недосяжне Кохання, на яке надихає ніжний та загадковий Схід…

AIO співпрацюють із MOLA group — амбіційною компанією продюсерів Олексія Мазура та Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у галузі entertainment. До складу MOLA group входять: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM.com, агенція promo & PR – MOLA promo, студія звукозапису MART Sound, відео- та фотопродакшн MOLA production, інтернет-магазин фотосесій Mart Photo, музичне видавництво MOLA music, івент-агенція MOLA event, студія дизайну та розробки, юридичний департамент.

AIO – Зорі 

Facebook

YouTube

+38 067 441 81 49

+38 050 514 32 23

[email protected]

MOLA group