Анастасія Приходько: концерт-презентація проекту «Пісні Війни»

Назад

anastasiya prihodko9-min5 грудня в Українському домі у Києві відбувся концерт-презентація проекту #ПісніВійни, під час якого Анастасія Приходько виконала унікальну композицію «Дівчата», яка має всі шанси стати хітом військових пісень часів АТО.

Більше фото

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни — про бійців-музикантів, які пройшли АТО, і пісні, народжені на війні.

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни – масштабна громадська ініціатива, завданням якої є пошук та запис на професійній студії звукозапису пісень, створених українськими воїнами, які воювали та досі воюють на сході України.

Слухати композицію «Дівчата»

anastasiya prihodko8-minНадзавдання проекту – зберегти сучасну україномовну військову пісню як у контекстах музичної культури й патріотичного виховання, так і в контексті історії України.

Більше фото

14 жовтня 2017 р. побачив світ альбом сучасної фронтової пісні #ПісніВійни. Компакт-диск об’єднав 15 композицій, написаних воїнами АТО під впливом пережитого на війні на сході України. Усі ці пісні в рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни були записані на професійній студії в унікальних дуетах бійців-авторів та відомих українських артистів.

Слухати композицію «Дівчата»

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни – волонтерська ініціатива. Проект тривав у Львові півтори року: від ідеї – до виходу альбому.