Богдан Юсипчук та Nikson: Be more human 2019

Назад
Здоров'я Шоу-бізнес

бюКлієнти промо-компанії STARBOM.COMpany – найкрасивіший чоловік планети, український актор, телеведучий Богдан Юсипчук та співачка Nikson взяли участь у щорічному командному забігу з випробовуваннями Be more human 2019, який є втіленням глобальної однойменної філософії бренду Reebok, основна ідея якої – трансформація людини через спорт.

БІЛЬШЕ ФОТО 

В рамках змагання Be more human учасники традиційно подолали дистанцію 7 км і 10 командних випробувань: подолання стіни-перешкоди, перетягування шин, стрибки через планку, бурпі з вистрибуванням, командні віджимання тощо. Особливість змагання полягає в тому, що протягом всієї дистанції кожен учасник повинен триматися за канат, який є уособленням командного духу та єдності. На канат кріпиться електронний чіп, який фіксує командні результати для фінального заліку.

бю 2Учасниками командного забігу з перешкодами Be more human в цьому році були відомі українці, серед яких клієнти промо-компанії STARBOM.COMpany – найкрасивіший чоловік планети, український актор, телеведучий Богдан Юсипчук та співачка Nikson.

Be more human – це випробування фізичної сили і можливість перевірити вміння працювати у команді та відчувати потреби партнерів. Це гарний шанс вийти із зони комфорту та побачити, на що здатен командний дух!

БІЛЬШЕ ФОТО