Богдан Юсипчук: У стосунках повинна бути якась «хімія»

Назад
Шоу-бизнес

ЮсипчукДивіться і насолоджуйтесь: на обкладинці «чоловічого» номера журналу «Наталі» – офіційно визнаний найкрасивіший чоловік світу, володар титулу Mister Sea World 2018. І що найприємніше – він наш співвітчизник, актор Богдан Юсипчук.

Богдане, розкажіть, як ви отримали цей неймовірний титул і чи є у вас корона?

— Колись, ще хлопчиком, я побачив у журналі статтю про «Містера» і «Міс Україна». Це були дуже привабливі люди, і я зрозумів, що теж хочу бути таким. Тоді я жив у Івано-Франківській області, в невеличкому місті Косів, і коли сказав про мрію своїм однокласникам, вони вирішили, що я на сонці перегрівся. В мене мало хто вірив, хіба що батьки. Але в 2014 році я завоював титул «Містер Україна» і поїхав до Англії на найпрестижніший чоловічий конкурс Mister World.

У мене були дуже хороші результати, але в підсумку я опинився лише у топ-10 у світі. Я спитав у організаторів, чому я не в топ-3. Вони не змогли дати чіткої відповіді, і я пообіцяв їм і собі, що виграю світовий конкурс, і вони ще про мене почують. Минуло чотири роки. Я готувався. Отримав запрошення в Перу на Mister Sea World – найпрестижніший конкурс краси, який проводиться у Латинській Америці на березі океану, і став переможцем. Проте корони в мене немає, бо їх вручають дівчатам, а хлопцям – стрічки.

БЮ_Натали_обложка_05.07.18Ви виступили як режисер документального фільму про свій шлях до звання найкрасивішого чоловіка світу, і цю картину показали в Каннах. Ви задоволені своїм режисерським дебютом, плануєте продовжувати?

— Я завжди собою незадоволений, мені здається, що можна ще краще, і я хочу, щоб мені не потурали, бо тоді є куди рости. Коли я в 2014 році після конкурсу Mister World увійшов до топ-10, в Україні почалися сумнозвісні події, тому я не став піаритися на своєму успіхові, дав лише пару інтерв’ю і закрив тему. Але з часом зрозумів, що люди так і не дізнаються, що є такий конкурс, що ми там виступаємо, і вирішив зняти фільм. Я й дотепер робив усе, щоб про Україну почули у світі, тому не просто виклав його в інтернет, а знайшов можливість показати на кінофестивалі у Каннах. З конкурсами я, мабуть, закінчив, тому так – буду продовжувати займатися акторською діяльністю.

У цьому році на екрани вийдуть два серіали і два фільми з вашою участю. Як вам вдалося поєднувати зйомки і підготовку до конкурсу?

— Я знімався взимку, а потім відкинув усе, що мені заважало, забирало час і енергію, і два місяці присвятив виключно підготовці до конкурсу. Навіть з дівчиною розійшовся, тому що вона в мене не вірила. Коли я кажу, що виграю, а близька людина каже, що ні… Це було дуже складно, але я розумів: коли цього не зроблю, то дійсно не стану переможцем.

БогданВосени ви також спробуєте себе в ролі судді телешоу «Модель ХL» на каналі 1+1, в якому пишні дівчата підкорюють модельний бізнес. Як ви вважаєте, якою має бути жінка, щоб її визнали красунею?

— Я думаю, що жінка повинна приймати себе такою, якою вона є, це по-перше. Але по-друге, постійно вдосконалюватися. Себе треба любити, бо коли сам себе не любиш, інші також не полюблять, – але ставитися до себе критично і постійно розвиватися. Це те, чого я буду вимагати від моделей. Я суддя жорсткий, але справедливий, я так само ставлюся і до себе. Інакше результату не буде ніякого.

Сам я ніколи не обирав дівчат за стандартами краси. У стосунках повинна бути якась «хімія». Я не ставлю зовнішність на перше місце. Якщо до людини немає поваги, то зовнішність нічого не врятує.

Ви народилися в родині художників, навчалися музиці, опановували боротьбу, розпис, акторське мистецтво… Що з цього найбільше допомогло вам у завоюванні титулу найкрасивішого чоловіка? Можливо, це просто гени і везіння?

— Я обожнюю, коли кажуть про «пощастило»! (Сміється.) Насправді, це як з гусаком – дивишся, як він, гордий і красивий, пливе ніби без зусиль, а якщо зазирнути під воду, то він щосили працює лапами. Так само і в мене. Я багато працюю, і в мене немає ніякого везіння, а є ситуації, до яких я готовий. Тобто чим більше я тренуюся, тим більше мені «щастить».

Богдан ЮсипчукЄ досить поширена думка, що українки – найкрасивіші жінки, а ось про українців так говорять рідко. Як думаєте, чому?

— Нам потрібна сильна нація, і чоловіки мають переглянути свій спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок.

Кажуть, красиві люди відчувають труднощі у стосунках, тому що їхні ідеальні риси викликають у оточення почуття неповноцінності. Чи стикалися ви з подібним?

— Ні, бо я не народився «ідеалом», колись у мене була проблемна шкіра, дурнувата зачіска, спортом особливо не захоплювався, тому навіть з’являлося невелике черевце. Потім я зрозумів, що потрібно щось у житті міняти, якщо хочу, щоб життя навколо мене змінилося. І зараз, коли мені дівчата роблять компліменти, я дуже ніяковію. Вважаю, чоловік не має бути красивим. Він мусить бути харизматичним і сильним. Якщо на першому місці зовнішність, то це не чоловік. На конкурсі такі були, але вони пасли задніх. Насамперед повинна бути сила, внутрішня і зовнішня, а потім все інше.

І наостанок – ексклюзивне побажання для читачок «Наталі» від найкрасивішого чоловіка у світі.

— Нікого не слухайте. І мене теж. (Сміється.) Слухайте своє серце, воно знає, що вам потрібно. Якби я слухав усіх, а у всіх думки різні, я б зараз не давав це інтерв’ю.