Богдан Юсипчук: «В житті треба бути, як гусак»

Назад
Шоу-бизнес

богдан юсипчукВін може все — малювати ікони, грати на бандурі,  боротися зі злочинністю у серіалі  «Ментівскі війни»,  зніматися в українських блокбастерах та підтримувати пишнотілих моделей із судівського крісла у проекті «Модель XL». Про все це володар титулу «Найкрасивіший чоловік світу» Богдана Юсипчук  відверто розповів в ексклюзивному інтерв’ю для читачів «Like» .

Приємно, що маю нагоду спілкуватися з найкрасивішим чоловіком світу. Скажіть, як вам у такому титулі, звикли ?

Головне, щоб не зірвало дах , це я вам чесно скажу. Після перемоги на міжнародному конкурсі Mister Sea World 2018 світ для мене перевернувся. Маса уваги, маса пропозицій. Головне – фільтрувати, що потрібно, а що  ні. Для цього у мене є продюсер – Денис Путінцев. Без нього, я б, напевно, наробив багато помилок.

А хто що  пропонує?

Різне. Починаючи від того, що ресторани пропонують мені завітати і сфотографуватися для соціальних мереж — аби я в них безкоштовно їв, закінчуючи великою кількістю пропозицій від дівчат сходити на каву чи навіть одружитися. Не кажучи вже про різноманітні інтерв’ю для ЗМІ та медійні проекти.

То ви вже користуєтеся своєю славою?

Трохи є. Наприклад, одразу після конкурсу мене запросили в проект «Модель XL» на 1+1. І зараз я отримую величезне задоволення від ролі судді в змаганнях пишнотілих дівчат. А ще я знаходився у складі журі конкурсу краси «Міс Україна 2018». Для мене цікаві конкурси вже з іншого боку. І я завжди готовий підтримувати учасників та учасниць, бо сам знаю, як це важко.  Крім того, глядачі зможуть побачити мене у детективному серіалі  «Ментівські війни. Харків». Граю там опера, що бореться проти злочинності і «перевертнів в погонах». А ще матиму головну роль в фантастичному фільмі, який вийде наступного року.

Богдан Юсипчук1То ви зараз дуже зайнятий чоловік. А як  особисте життя?

Я холостяк, моє серце зараз вільне. Нема часу навіть на побачення сходити, не те, що будувати стосунки. Я сплю по 3-4 години, тому пока кар’єра для мене на першому місці.

Роль холостяка вам пропонували і в однойменному проекті, чи не так?

Вже був потенційним холостяком, але відмовився на певний період часу, бо підписав контракт з 1+1.

Невже ви вірите, що на такому проекті можна справді знайти своє кохання?

А чому ні? Наше життя дуже непередбачуване. Скажу вам більше: навіть, якби дівчина прийшла в проект просто за піаром, але вона мені дуже сподобалася, я б доклав максимум зусиль, аби закохати її в себе .

А що для вас кохання?

Складне запитання… Думаю, це коли серце стискається сильніше і б’ється частіше)))

Але ж вам 30. Ви що, жодного разу не закохувалися?

Зараз розумію, що всі мої «кохання» були, скоріш, сильними захопленнями. І я вдячний всім моїм колишнім за ці відчуття.

А які дівчата вам подобаються?

Найголовніше, щоб дівчина була особистістю. Як ви зауважили, мені вже 30. Тому просто пристрасть – це ще не все. Хочеться чогось більшого. Дуже люблю розумних жінок. Індивідуальність вкрай важлива. Краса з часом проходить,  до зовнішності звикаєш. Тому внутрішній зміст — це найважливіше.

Як оцінюєте жінок в проекті  «Модель XL»?

Якщо коротко: шукаємо амбітних та харизматичних жінок з фігурою «пісочний годинник». Якщо я бачив, що учасниця  вилетить вже в другому етапі,  то я не бачив сенсу давати їй шанс, обнадіювати. Намагався завжди казати правду. Такий собі «санітар»: роблю добре діло – економлю час і їм, і собі.

Розкажіть, як вам взагалі спало на думку взяти участь в чоловічому конкурсі краси?

По перше, це дитяча мрія. По друге, я хотів прославити Україну за кордоном. Ну і звісно – це дало б можливість розвивати кар’єру.

Богдан Юсипчук2Як вибирають жінок, більшості пересічних громадян відомо. А як вибирають чоловіків?

Обирають не просто красунчика, обирають супермена: зовнішність, інтелект, спортивні показники та знання етикету. Звичайно, це все поєднати дуже складно і важко. Якби це був просто конкурс краси, то можна було б відправити своє фото чи максимум вийти покрутитися на сцені у плавках.

В моїй перемозі вирішальну роль зіграла співбесіда. Були хлопці і красивіші, і краще фізично підготовлені. Однак я вразив, мабуть, своїм меседжем: сказав, що подолав стілько кілометрів від України до Перу, щоб не просто взяти участь, а перемогти. Говорив чітко, впевнено, вів себе делікатно та інтелігентно. І що найголовніше, думав на крок вперед.

Кажуть, що чоловік має бути трохи краще мавпи. Ви як вважаєте?

Якщо чоловік прагне бути просто красивим ,то це, як мінімум, дивно. Бо справжній чоловік все ж таки має бути сильним – як фізично,  так і внутрішньо. Адже ,в першу чергу, він має вміти захистити себе та своїх близьких та коханих.

Ваша перемога вже принесла якісь закордонні пропозиції? Можливо бачите себе в модельному бізнесі?

Ні, модельний бізнес не для мене, я вже це переріс. В мене вже інші цілі, глобальніші. Бачу себе в бізнесі, продюсуванні. А взагалі це мій третій світовий конкурс. І пропозиції справді були. Наприклад, в моделінгу на Філіпінах. Але я відмовився, бо хочу прославляти Україну .Тим паче, я не модель, я – актор.

Як ви потрапили у кіно?

Якось в моєму рідному Косові канадійці знімали історичний фільм про Другу світову війну. І мені товариш сказав, мовляв, набирають людей у масові сцени. Я прийшов на майданчик, зіграв одну роль і настільки їм сподобався, що мені дали ще дві ролі. Грав українця, німця і поляка. Тим часом мій молодший брат почав створювати мультики з пластиліновими персонажами, робити кадрову анімацію. Щоправда мультик має 24 кадри в секунду, а в нього було тільки 5 кадрів — такий дуже кострубатий був мультик. Але я зазирнув за лаштунки кіно та мультиплікації і зрозумів, що по-справжньому хочу цим займатися.

Може є якась оміряна роль?

Так, це роль Джокера – заклятого ворога Бетмена. Його грали такі метри Голівуду як Хіт Леджер , Джаред Лето та Джек Ніколсон. Джокер для мене саме той герой, в образі якого можна круто розвернутися. Друга роль –  Гастон з легендарного твору «Красуня  і Чудовисько». Мені  подобаються антагоністи. Від антагоніста ніколи не знаєш, чого чекати.

Моє з вами невербальне знайомство було у серіалі «Хазяйка», де ви зіграли коханця заможної власниці шахти. У реальному житті були такі пропозиції?

Конкретних ні. Але натяки були. Особливо після перемоги на конкурсі. Я це все акуратненько відсікаю. Мене ніколи не цікавили гроші  як гроші.. Мене і в політику запрошували вже кілька разів. Я хочу займатися улюбленою професією, тому що я від неї кайфую. Я філммейкер — мене цікавить все, що пов’язано з кіно.

Хто чи що є вашим мотиватором ?

Знаєте, я сам себе мотивую. Іноді навіть спалюю мости, бо не хочу жити на сценарієм інших. Я ніколи не був «нормальним», мені не подобається «нормальність». Я намагаюся бути кращим.

Ви – кандидат в майстри спорту з греко-римської боротьби, співаєте, граєте на бандурі, фортепіано. Це все були пошуки себе?

Мій тато – чемпіон Радянського Союзу з греко-римської боротьби, мама має музичну освіту. Тому батько запевняв, що кожен чоловік має займатися спортом, особливо єдиноборствами, а мама казала, що музика в житті ніколи не завадить. Я вирішив вгодити всім.

Ви ще й ікони малювали, так?

Так. Мої ікони ще досі в церквах знаходяться. І писанки розмальовував, і мозаїку робив, і картини писав. Свою творчу натуру проявляв, як міг. Але це було давно. Я по натурі екстраверт, а більшість художників — інтроверти. Не зміг би  все життя сидіти вдома і малювати картини.

Ви виросли в Косові, а гуцули люблять смачно поїсти. Маєте якусь улюблену страву, чи може й самі вмієте готувати?

Так, улюблена страва — мамин банош. І я обожнюю готувати сам. Дуже смачно виходить м’ясо на грилі. Однак зараз на це бракує часу. Останні 4 місяці їм тільки на знімальному майданчику.

Богдан Юсипчук3А як вдається тримати себе у такій відмінній фізичній формі, дієтою не зловживаєте?

Ну, відмінна форма у мене була, коли готувався до конкурсу. Правильно харчувався, відвідував спортзал кожного дня і т.д.

Зараз все інакше. Багато енергії витрачаю на зйомках, то якби ще й обмежував себе в їжі, був би мені капець)))

Тому їм все, що хочу , і солодке теж.

Про таких, як ви, кажуть «поціловані Богом», згодні?

Щось до 20 років я не був «поцілованим Богом». А потім почав щось робити. Спочатку не виходило, всі казали, мовляв, куди ти лізеш, це не твоє! А коли все вдалося, то вже «поцілований Богом».  Просто в житті треба бути, як гусак))) Дивишся – він такий гордий собі пливе, спина пряма, а глянеш під воду – він лапами так валить, аж бульки йдуть. Так само і в житті – нести себе  гордо, а під водою крутити лапами. По- інакшому не вийде.

Про що мріє найкрасивіший чоловік світу ?

Нема в мене мрій. Вже років 10, як немає. Є цілі – започаткувати бізнес з підготовки чоловіків до міжнародних конкурсів краси, отримати Оскар, прославити Україну… Багато чого.