Богдан Юсипчук допоміг учасниці проекта «Модель XL»

Назад
Шоу-бизнес

богдан юсипчук (2)Гарний, але досить прискіпливий суддя телепроекта «Модель XL», схоже, проявив слабкість до слабкого полу?

Справа в тому, що під час одного із випробувань моделям нестандартного розміру доведеться взяти участь у фотосесіїї. Здавалося б, що тут такого. Адже кожна модель залюбки погоджується на подібне. Втім, Богдан Юсипчук дещо ускладнив завдання, підготувавши для кожної… партнера!

Однак мова не про чоловіків. Моделі XL мають позувати перед камерою в компанії різноманітних  небезпечних тварин! Серед неординарних партнерів учасниць — отруйна жаба, хамелеон, змія і навіть павук- птахоїд! Справжня «геловінська» компаха, чи не так?

Отже, кожній із учасниць потрібно буде здолати свої страхи, щоб впоратися зі завданням під наглядом прискіпливого судді проекту Богдана Юсипчука.

Варто зазначити, що найкрасивіший чоловік планети Богдан Юсипчук, побачивши розгубленість однієї з учасниць, вирішить допомогти їй. І це при тому, що Богдан, як виявилося, має певні фобії. Втім, як справжній Джеймс Бонд, він здатний подолати їх!

Хто ж ця щасливиця, що привернула до себе більше уваги красеня судді, ніж інші дівчата? Та чи допоможе їй підтримка Богдана Юсипчука?

Про це ви дінаєтесь у новому випуску проекту.

Дивіться «Модель XL» сьогодні о 21:45 на телеканалі «1+1».