Брати Гадюкіни в програмі «Музичні зустрічі»

Назад
Шоу-бизнес

Брати ГадюкіниФундатори української рок-музики «Брати Гадюкіни» в програмі Людмили Ржепишевської «Музичні зустрічі» на «Українському радіо».

Cлухати ЕФІР

Легендарний рок-гурт «Брати Гадюкіни» з’явився на зламі епох, в 1988 році. Це саме ті розбишаки, що показали всьому світу і, в першу чергу, самим українцям, що україномовна рок-музика може бути цікавою та дотепною. Вони, без сумніву, стали тим фундаментом, з якого почала розвиватися українська рок-музика.

«Брати Гадюкіни» – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів у всьому світі. За час свого існування гурт випустив 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких  Файне місто ТернопільНаркомани на городіБуло не любити117 статтяЗвьоздочка мояДівчина з КоломиїЖовті стрічкиКарпати.

Брати Гадюкіни співпрацюють з MOLA group – амбітною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, студія звукозапису MART sound, агенція promo & PR MOLA promo,  інформаційний ресурс STARBOM, видавництво MOLA music, фото- відео- продакшн MOLA production, перший магазин фотосесій MartPhoto, івент-агенція MOLA event, студія дизайну і розробки, юридичний департамент.

Cлухати ЕФІР