Фільм «Kingsman: Таємна служба» вже скоро на екранах України, хоча Коліна Ферта…поховали у Києві!

Назад
НОВОСТИ

Take That - Get Ready For It_0001Take That - Get Ready For It_0002kinopoisk.rukinopoisk.ru-Kingsman_3A-The-Secret-Service-2415296kinopoisk.ru-Kingsman_3A-The-Secret-Service-2415297Гері Барлоу («Take That»): «Нам подобається працювати з Меттью. За ці роки ми стали великими друзями. Він – чудовий режисер, а «Kingsman: Таємна служба», поза сумнівом, є одним з найкращих його фільмів. Переглянувши перші зняті кадри, ми вже точно знали, яку пісню він хоче мати, результат — «Get Ready For It». Ми дійсно пишаємося нею.»
«Take That» візьмуть участь у світовій прем’єрі «Kingsman: Таємна служба» у Лондоні в середу, 14-го січня. Разом з ними «червоною доріжкою» пройдуть виконавці головних ролей у фільмі, зокрема Колін Ферт (якого «поховали» у Києві — ДИВИСЬ ФОТО), Марк Стронг, Терон Еджертон, Софі Куксон та Софія Бутелла.
Фільм «Kingsman: Таємна служба» знято за мотивами знаменитої збірки коміксів, режисер – Меттью Вон. У фільмі йдеться про супертаємну шпигунську організацію, яка залучає непідготовленого, але перспективного вуличного хлопця до своєї ультрасучасної вишкільної програми у той час, коли перед світом постає глобальна загроза від збоченого технічного генія. У фільмі також знімалися Семюел Л. Джексон та Майкл Кейн.
У ролях: Колін Ферт, Семюел Л. Джексон, Майкл Кейн, Тарон Егертон
Режисер: Меттью Вон
Студія: 20th Century Fox
Фільм «Kingsman: Таємна служба» буде випущено у прокат на території України 12 лютого 2015 року.

пісня з  фільму «Get Ready For It»