Катерина Кухар вперше зізналася, що ледь не загинула в автокатастрофі

Назад
Шоу-бізнес

ЖВЛ 1 (1)

На днях в ексклюзивному інтерв’ю журналістам «ЖВЛ» на каналі «1+1» прима-балерина та суддя проекту «Танці з зірками» розповіла, як ледь не загинула в автокатастрофі.

Ще на початку кар’єри балерина потрапила у ДТП, яке назавжди могло перекреслити її майбутнє. Катерина про це вперше наважилась розповісти журналістам «ЖВЛ»: «Лобове зіткнення трапилось біля оперного театру. Я не була пристебнута і отримала струс мозку». Після аварії у балерини утворилася велика гематома на голові, і знадобилося півроку складної, виснажливої реабілітації.

«Цілий місяць закриті штори. Читати, дивитися телевізор не можна, а коли я дивилась на себе в дзеркало – то сама себе не впізнавала», – згадує Катерина. Проте балерина не звикла здаватися та врешті повернулась на велику сцену.

Нагадаємо, тележурнал «ЖВЛ» показує ексклюзивні інтерв’ю та життєві історії людей, які надихають і захоплюють. Проект виходить з понеділка по п’ятницю о 9:30 ранку. Зіркові ведучі – актор Богдан Юсипчук і співачка TAYANNA розповідають про найсвіжіші новини шоу-бізнесу, політики та спорту.