«Танці з зірками» влаштують гучне весілля Катерині Кухар з Олександром Стояновим у прямому ефірі

Назад
Шоу-бізнес

Катерина Кухар та Олександр Стоянов (3)

У найяскравішої пари українського балету, прем’єрів балету Національної опери України Катерини Кухар та Олександра Стоянова відбудеться церемонія одруження в прямому ефірі «Танців з зірками» вже цієї неділі о 21:00.

Канал «1+1» вирішив зробити подарунок судді проекту й 15 вересня в четвертому ефірі, тема якого буде «Вечір кохання», організувати молодятам яскраву весільну церемонію.

– 5 років тому, 15 вересня, ми з Олександром Стояновим були обвінчані у церкві, коли я стала його дружиною перед Богом. Ми завжди з Олександром вважали вінчання для нашої сім’ї найважливішим, ніж офіційний шлюб, не дивлячись на те, що всі при найменшій нагоді нам натякали, що пора ставити штамп у паспорті. Цей день для нас буде особливим, тому ми вирішили офіційно взяти шлюб й відсвяткувати цю подію всією Україною, – розповіла Катерина Кухар.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов (4)

У свою чергу Олександр Стоянов додав, що в них вже була репетиція весілля але в Америці.

– Минулого року, у грудні наші американські друзі коли дізнались, що ми ще не одружені, були дуже здивовані й вирішили зробити для нас сюрприз: після нашої вистави «Лускунчик» організували для нас церемонію одруження прямо на сцені – це було символічно. Оскільки наші стосунки почалися саме з вистави «Лускунчик». Розписував нас один із акторів вистави, він був церемоніймейстер й офіційно мав на це право. Однак цей шлюб діє лише на території США. Після цього ми вирішили узаконити наші стосунки в Україні.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов (5)

Святкову церемонію проводитимуть незмінний ведучий шоу «Танці з зірками» Юрій Горбунов та популярна співачка Тіна Кароль.

Під пишним вінцем закохані дадуть один одному обітниці й обміняються каблучками. Не обійдеться свято й без конкурсів та побажань. «Тамадою» та за сумісництвом ведучою балкону цього разу буде запальна та яскрава Леся Нікітюк. Саме вона керуватиме пишним дійством, всіма конкурсами та обрядами, в яких активно будуть задіяні учасники «Танців з зірками». Наприкінці вечора телеглядачі каналу «1+1» побачать весільний танець прими та прем’єра.

Ще більше цікавих подробиць зіркового весілля можна дізнатися вже цієї неділі на каналі «1+1» о 21:00.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов (1)