Легендарні «Брати Гадюкіни» отримають нагороду YUNA 2018 «За особливі досягнення»

Назад

Брати ГадюкіниВручення статуетки YUNA культовому гурту Брати Гадюкіни відбудеться 26 лютого на головній сцені країни – в Палаці «Україна» в рамках сьомої щорічної музичної церемонії нагородження премією YUNA.

Щороку YUNA вручає спеціальну нагороду «За особливі досягнення», переможець якої відомий завчасно. Володарем стає артист, чий вплив на українську музику значущий і незаперечний.

Як повідомляє агенція YULA, цього року експертна рада оцінила досягнення легендарного гурту Брати Гадюкіни. Вручення статуетки YUNA культовим музикантам відбудеться 26 лютого на головній сцені країни – в Палаці «Україна».

Стежити у прямому ефірі за нагородженням музичною премією YUNA можна буде на телеканалі Прямий та на сайті MEGOGO. Червону доріжку покаже ТСН.Live у прямій трансляції на офіційній сторінці у Facebook.

Нагадуємо: легендарний рок-гурт Брати Гадюкіни з’явився на зламі епох, в 1988 році. Це саме ті розбишаки, що показали всьому світу і, в першу чергу, самим українцям, що україномовна рок-музика може бути цікавою та дотепною. Вони, без сумніву, стали тим фундаментом, з якого почала розвиватися українська рок-музика.

Брати Гадюкіни –  це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів у всьому світі. За час свого існування гурт випустив 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких Файне місто Тернопіль, Наркомани на городі, Було не любити, 117 стаття, Звьоздочка моя, Дівчина з Коломиї, Жовті стрічки, Карпати та інші.

Брати Гадюкіни (2)Величезною втратою в 2009 році стала смерть лідера Братів Гадюкіних – Сергія Кузьмінського. В пам’ять про нього у 2011 році гурт знову зібрав найбільший український концертний зал для триб’ют-концерту Я вернувся домів за участю кращих українських (і не тільки) рок-груп. На підтримку цього концерту був записаний триб’ют-альбом.

У 2013 році музиканти спільно ухвалили рішення повернутися. І видали новий альбом Made in Ukraine. У 2014-2015 роках Брати Гадюкіни проводять всеукраїнський тур на підтримку альбому, долучившись до збору коштів на допомогу постраждалим в зоні АТО, переселенцям та пораненим.

Зараз Брати Гадюкіни працюють над наступним альбомом і активно концертують.

Брати Гадюкіни співпрацюють з MOLA group – амбітною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM, студія звукозапису MART sound, агенція promo & PR — MOLA promo,  аудіо- фото- відео- продакшн MOLA production, студія дизайну і розробки.

Facebook

YouTube

+38 067 441 81 49

+38 050 514 32 23

[email protected]

MOLA group