Лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк: Не люблю готувати олів’є

Назад
Шоу-бізнес

V. Broniuk-minЛідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк, що заспіває для глядачів у грандіозному шоу «Велика новорічна пригода», яке головний телеканал країни, канал «Україна», покаже 31 грудня о 20:00, розповів про кулінарні традиції на новорічні свята.

Так, за словами Віктора Бронюка, він полюбляє накривати стіл незвичайними новорічними стравами.

Здебільшого я готую щось нестандартне. Не люблю готувати олів’є, яке є на кожному столі. Люблю почастувати гостей, наприклад, якоюсь мисливською гарячою юшкою з грибами або чимось подібним, щоб гості казали: «О, дякувати богу, що це не шуба чи олів’є й не холодець». Люблю урізноманітнити святковий стіл. Важливо, аби страва була приготована з душею, тоді вона буде смачною, – зазначив він.

Разом з тим, артист розповів, що останнім часом стараються сім’єю вирушити на відпочинок у новорічні свята.

Намагаємось останні роки тікати кудись, аби пережити всі ці гастрономічні дива. До кого не зайдеш – у 4-5 поверхів накрито на столі. Тому ми часто десь їдемо з дітками на відпочинок, – додав лідер гурту «ТІК».

Грандіозне святкове шоу «Велика новорічна пригода» канал «Україна» покаже 31-го грудня о 20:00.

Робота над проектом тривала в жовтні і листопаді. Основну сюжетну лінію знімали протягом чотирьох днів у великому павільйоні, унікальну сцену в якому телеканал побудував спеціально для зйомок новорічного проекту.

У новорічному шоу каналу «Україна» візьмуть участь найвідоміші українські артисти: Ірина Білик, Наталія Могилевська, Monatik, Тіна Кароль, Оля Полякова, Софія Ротару, Олександр Пономарьов, НеАнгели, ТІК, Макс Барських, Віктор Павлік, Даша Астаф’єва та інші. Разом з ведучими й акторами проектів телеканалу вони заспівають хіти української естради.

Дивіться «Велику новорічну пригоду» на телеканалі «Україна» 31-го грудня о 20:00!