Віктор Бронюк вірить у Діда Мороза

Назад
Семья Шоу-бизнес

TIK_Волошки16-minЛідер гурту «ТІК» розповів STARBOM, чого бажає Україні у 2018-му році, пояснив, чому досі вірить у Діда Мороза та що найбільше цінує у зимових святах.

— Наступаючий 2018-й – рік Жовтої Земляної Собаки, тому, по-перше, бажаю всім сонячного настрою, яскравих фарб і позитивних вражень щодня! По-друге, щоб наша Україна і кожен із нас весь рік міцно стояли на ногах – впевнено й осмислено йшли до поставленої мети, були рішучими і наполегливими у всьому. А оскільки собака – найкращий друг людини і, як стверджують астрологи, весь рік пройде під знаком родини, бажаю, аби поруч завжди були вірні друзі, а серце зігрівало тепло родинного затишку. Миру, кохання, здоров’я та здійснення мрій усім нам у Новому 2018 році! – привітав з прийдешніми святами лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк.

Власні новорічно-різдвяні свята фронтмен кращого святкового гурту України проведе у режимі «Улюблена робота-Родина-Зимові канікули».

В останній день 2017-го і перший день 2018-го гурт «ТІК» буде запалювати на концертах: 31 грудня – у Трускавці, 1 січня – у Буковелі і протягом свят — у новорічних програмах більшості українських телеканалів.

Різдво Віктор Бронюк проведе з родиною, а вже потім з дружиною та дітьми планує вперше випробувати гірськолижні траси Болгарії.

TIK_Волошки17-min— Не «Олів’є» і не мандарини, а саме можливість побути з родиною, зустріти друзів і отримати нові враження – головне, за що я люблю зимові свята. З віком ставлення до свята змінюється: вже не чекаєш подарунків, а максимум насолоди отримуєш, даруючи їх, та й замість гучних гулянок однозначну перевагу надаєш щиросердечним зустрічам і розмовам, — ділиться Віктор Бронюк. – І єдиною незмінною константою залишається…віра у диво! Скільки б вже не наТІКало років (посміхається), а оте передчуття чуда, яке переповнює у новорічно-різдвяні дні, дійсно не полишає. Десь глибоко в серці все одно віриш у Діда Мороза, посміхаєшся яскравим вогникам на ялинках і, пригадуючи дорогі моменти, віриш, що нова мрія теж от-от здійсниться…

Нагадаємо, нещодавно гурт «ТІК» презентував нове відео «ВОЛОШКИ», де Віктор Бронюк з’явився у ролі Діда Мороза.

«ТІК» — ВОЛОШКИ — дивитись відео