MamaRika розКАЧала столицю!

Назад

MamaRika (11)У центрі Києва — MonteRay Live Stage відбулася ексклюзивна презентація нової концертної програми та дебютного альбому КАЧ від MamaRika.

ФОТО

MamaRika та її команда створили музичну атмосферу запальної вечірки для своїх. Серед своїх – друзі виконавиці: різножанрові музиканти, селебріті та представників індустрії розваг і медіа.

Аперитивом вечірки був сет від ведучого радіо NRJ UkraineDJ SANYA DYMOV.

MamaRika розКАЧала київську публіку вибуховими треками, серед яких вже відомі Мама Ріка, Ніч у барі, КАЧ, We Are One, Ти і Я та ХХДД («Ходять Хлопці До Дівчат»).

MamaRika9-minСпівачка довела: вона по праву вважаться однією з найоригінальніших виконавиць на сучасній українській сцені. Вона створює свіжу, стильну, якісну європейську музику з України. І є вдалим переродженням фіналістки найуспішнішого вокального шоу за всю історію українського телебачення Фабрика зірок-3 під керівництвом Костянтина Меладзе – популярної співачки Еріки в харизматичну виконавицю фанку, соулу та хіп-хопу з голлівудським досвідом і українським колоритом.

MamaRika – автор і композитор, яка створила один з найпомітніших музичних альбомів 2017 року – КАЧ.  Це грув, драйв, живе виконання в супроводі бенду і природна сексуальність.

Фінальний концерт першого етапу всеукраїнського туру КАЧ відбувся за підтримки Music Box UA, NRJ Ukraine, MOLA group, STARBOM, Karabas.Live, ДубКо та Villa Krim.

ФОТО: Константин Аврамец, MonteRay Live Stage.

Більше фото

Facebook

Instagram

YouTube

+38 067 441 81 49

+38 050 514 32 23

[email protected]

MOLA group