Богдан Юсипчук в журі «Міс Україна 2018»

Назад
Шоу-бизнес

afisha_relizНаціональний конкурс краси проводиться щорічно з 1991 року. Щороку це один із найяскравіших заходів всеукраїнського масштабу, що відбувається на головних майданчиках країни на високому технічному та організаційному рівні, привертаючи увагу та інтерес мільйонів глядачів і телеглядачів.

За свою 28-річну історію конкурс «Міс Україна» дав старт багатьом українським дівчатам, які досягли успіху і реалізувалися не тільки завдяки перемозі, але й участі.

20 вересня 28-й щорічний конкурс краси «Міс Україна 2018» зазвучить по-новому. Наприклад, до складу журі увійдуть люди, що дуже добре знаються на таких конкурсах. Богдан Юсипчук, що отримав титул найкрасивішого чоловіка світу у конкурсі краси Mister Sea World, буде оцінювати найкрасивіших дівчат України.

Фінальне шоу конкурсу почнеться з червоної доріжки, якою продефілюють запрошені гості — представники спорту, політики, шоу-бізнесу та fashion-індустрії.

Оргкомітет конкурсу «Міс Україна» готує справжній перформанс світового рівня від українського режисера-постановника Василя Козаря з сучасними і незвичайними для України постановками дефіле. Звичні номери і виходи учасниць будуть представлені в абсолютно новій інтерпретації.

Вперше фінальне шоу конкурсу «Міс Україна» пройде в спеціальному знімальному павільйоні кіностудії HYDRA FILMS. Унікальні технічні можливості цього майданчика дозволяють забезпечити повноцінну зйомку шоу в форматі 360º, а глядачам шоу спостерігати за всім перформансом на відстані витягнутої руки, розмістившись навколо спеціально створеного подіуму в стилі кращих світових fashion-показів.

Богдан ЮсипчукГості вечора першими дізнаються ім’я дівчини, яка представить Україну на міжнародному конкурсі краси «Міс Світу». Зауважимо, що на цей конкурс приїдуть красуні з більш ніж 120 країн світу.

Фінал 68-го конкурсу краси «Міс Світу 2018» відбудеться у грудні.

Варто зазначити, що, окрім «Міс України», журі у складі Богдана Юсипчука визначить володарок іще двох звань — Miss Ukraine International 2018 і Miss Ukraine Earth 2018. Таким чином, у листопаді дівчата представлять Україну на конкурсі Miss International 2018, що проходить під егідою UNICEF в Японії, і на конкурсі Miss Earth 2018 — під егідою ООН на Філіппінах.

У великому українському фіналі візьмуть участь Monatik, Dzidzio, NK, Kazka, Alekseev, Lucky4 і «НеАнгели»

Ведучі: Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Титул і корону «Міс Україна 2018» виборюватимуть 25 найкрасивіших українок віком від 17 до 24 років, відібраних з більш ніж 15 000 претенденток, що представляють різні регіони України.

Загальний призовий фонд конкурсу «Міс Україна 2017» становить 700 000 гривень!

Слідкуйте за останніми новинами на офіційному сайті: www.missukraine.ua і в соц. мережах.