Найкрасивіший чоловік світу Богдан Юсипчук зіграє головну роль у новому гостросюжетному серіалі

Назад
Шоу-бизнес

Богдан Юсипчук 313 червня стартували зйомки детективного серіалу власного виробництва каналу 2+2 «Ментівські війни. Харків», де найкрасивіший чоловік планети, український актор Богдан Юсипчук зіграє одну із головних ролей.

«Ментівські війни. Харків» – 40-серійний детективний серіал про кримінальні події, які розгортаються на вулицях Харкова. Керівник карного розшуку Харківського ГУВС, вольовий майор Андрій Гордієнко та його друзі, оперативні співробітники відділу – Богдан Харченко і Дмитро Воронов зіштовхуються зі складними й заплутаними злочинами, коріння яких часто йде в далеке минуле, чи з серією непов’язаних між собою вбивств, які трапляються в місті протягом однієї доби.

Принциповість, службовий обов’язок і кодекс честі змушують головних героїв розпочати нерівну боротьбу проти «кримінального світу» Харкова. Та найскладніші не ті злочини, в яких немає видимого мотиву, а ті, в яких виявляються замішані «перевертні в погонах».

Богдан ЮсипчукПеред прем’єрою перших двох частин «Ментівські війни. Одеса» та «Ментівські війни. Київ» ми були трохи занепокоєні тим, чи сприймуть глядачі нові історії та нових героїв культової саги. Та з часом, за результатами  телеперегляду та відгукам глядачів, ми зрозуміли, що нам вдалось витримати баланс, зберегти драматургічну першооснову сценарію та, в той же час, адаптувати його під українські реалії. Саме тому канал прийняв рішення розпочати зйомки наступної  частини серіалу. Динамічні історії, захопливі розслідування, неочікувані злочини та харизматичні герої – вже цієї осені глядачі побачать в серіалі «Ментівські війни. Харків», – розповідає головний редактор телеканалу 2+2 Олеся Пазенко.

Адаптація та зйомки серіалу «Ментівські війни. Харків» проходять в Києві.

Виробництво: 1+1 Продакшен на замовлення телеканалу 2+2. Хронометраж серії – 46  хвилин.

Режисер серіалу: Валерій Рожко, Тарас Рибальченко.

Продюсери: Максим Кривицький, Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Лариса Марцева, Володимир Андріюк.

У головних ролях: Артем Позняк, Богдан Юсипчук, Сергій Листунов, Таніта Малкова (Тетяна Ожелевська), Анастасія Рула.

Богдан Юсипчук 2Нагадаємо, виконавці головних ролей серіалу «Ментівські війни. Харків» вже відомі глядачам 2+2 за роботами в інших картинах.

Зокрема, Артем Позняк виконав одну з головних ролей в серіалі «Стоматолог», а Богдан Юсипчук зіграв одну з головних ролей в культовій драмі «Гвардія». Нагадаємо, Богдан Юсипчук також стане суддею проекту Модель ХL на 1+1.

В свою чергу, для актора Харківського драматичного театру Сергія Листунова зйомки у серіалі «Ментівські війни» стануть дебютною роботою в кіно.

Прем’єра 40-серійного гостросюжетного серіалу «Ментівські війни. Харків» запланована на осінь 2018 року.