Стали відомі імена зіркових суддів другого сезону проекту «Модель XL»

Назад
Шоу-бизнес

Модель XLДнями розпочалися знімання другого сезону революційного проекту «Модель XL», на кастинг якого прийшло близько 2300 жінок та чоловіків з різних куточків Україні та з-за кордону, повідомляє ТСН Гламур.

У проекті учасники з пишними формами, які бажають зламати застарілі стереотипи у світі моди і довести собі та оточенню, що природна краса – це привабливо та сексуально, проходять низку випробувань під наглядом суворого журі.

Склад зіркових суддів, які вирішуватимуть долю учасників нового сезону та допомагатимуть їм звільнятись від комплексів, оновився.

Як і минулого року, суддею проекту стане всесвітньо відома модель plus-size з Латвії Тетяна Мацкевич, яка активно підтримує тренд бодіпозитиву та надихає безліч жінок приймати себе такими, якими вони є, та вірити у власну привабливість.

Компанію їй складе дизайнер Андре Тан, який створив колекцію одягу для жінок з пишними формами та вперше в історії Українського тижня моди провів показ колекції за участю моделей plus-size.

Також членом журі залишається ведуча «Голосу країни» та «Світського життя», а у минулому модель Катерина Осадча, яка навчатиме учасників правил дефіле та ділитиметься власним модельним досвідом.

Богдан ЮсипчукВперше суддею проекту «Модель XL» стане український актор театру і кіно, зірка двох сезонів стрічки «Мухтар», серіалу «Хазяйка» та фільму «Тіні незабутих предків», а також володар титулу Найкрасивіший чоловік Богдан Юсипчук розповів, як здобував титул «Містер світу»
«Найгарніший чоловік» за версією конкурсу Mister Sea World 2018 Богдан Юсипчук. Нещодавно на кінофестивалі в Каннах Богдан представив власний короткометражний фільм «Містер Україна. Боротьба із собою».

— Моя місія на проекті – вселити впевненість у дівчат, яким не вистачає цього, розкрити в учасницях ті риси, яких вони самі у собі не помічають, зламати стереотипи щодо жіночої краси. Я впевнений, що зможу оцінити пишну красу, адже вважаю, кожна дівчина по-своєму гарна. Можливо, через кілька років саме пишна краса стане новим еталоном та модним трендом, — зауважив Богдан Юсипчук.

Окрім того, новий суддя розповів, який досвід хоче передати учасницям другого сезону реаліті.

— У акторській та модельній діяльності я керуюсь декількома принципами, яким хочу навчити дівчат, із якими познайомлюсь на проекті. По-перше, ніколи не потрібно намагатись сподобатись, по-друге, треба бути собою, завжди залишатись індивідуальністю, та по-третє, вести себе так, ніби ти вже переміг. Проте, треба не плутати впевненість і самовпевненість. Впевненість потрібна, а самовпевненість може заважати, — додав актор.