Танці з зірками: challenge триває!

Назад
Шоу-бизнес

tanci z zirkamyТелеканал «1+1» гучно заявив про повернення в ефір популярного колись телешоу «Твнці з зірками». Варто зазначити, що до оголошення імен зіркових учасників керівництво телеканалу підійшло доволі кретивно.

Так, тисячі зіркових Instagram-підписників ретельно спостерігают за так званим челенджем представників українського шоу-бізнесу. Саме передаючи один одному challenge, співаки, актори та телеведучі намагаються допомгти телеглядачам здогадатися, хто ж вийде на парет у новому сезоні, що має «скромну» назву «Повернення легенди».

На сьогоднішній день уже відомо, що у шоу візьме участь Наталя Могилевська, Нада Дорофеєва, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Комаров, Олександр Скічко…

Багатьох заінтригував challenge, адресований Володимиру Зеленському. Адже, як відомо, у першому сезоні «Тінців…» саме він та Альона Шоптенко отримали найбільшу кількість голосів та перемогли у фіналі пару Наталя Могилевська-Влад Яма. Отримавши challenge, Володимир Зеленський відмовився від участі у цьогорічних «Танцях з зірками». Проте поділився приємними спогадами про перший сезон шоу.

Наразі challenge добігає кінця. І вже за декілька тижнів телеглядачі дізнаються, хто ж візьме участь у «Поверненні легенди».