Анастасія Приходько офіційно презентувала дует з дівчиною-воїном АТО

Назад
Шоу-бизнес

Даря Зубенко_Анастасія ПриходькоКомпозицію «Дівчата» у дуеті записали воїн АТО, парамедик Дарія Зубенко із Чернігова та Заслужена артистка України, Народний волонтер, громадський діяч та відома українська співачка Анастасія Приходько

Слухати композицію «Дівчата»

Дівчата — одинадцятий сингл проекту #ПісніВійни.

Композиція увійшла в однойменний альбом сучасних фронтових пісень.

Автор слів — поетеса, волонтер, громадський діяч Олена Задорожна, автор музики — Дарина Яковенко з Полтавщини, якій на час написання пісні було 14 років.

Аранжування – Остап Панчишин. Запис, зведення, мастеринг – Мар’ян Криськув (Jenny Records).

Відео у студії і монтаж — Олег Шмідт («Громадське. Львів»). У відео використані ексклюзивні кадри, зняті журналістами Центральної телерадіостудії Міністерства Оборони України (Військове телебачення).

Автор та координатор проекту #ПісніВійни — Галина Гузьо.

Слухати композицію «Дівчата»

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни — про бійців-музикантів, які пройшли АТО, і пісні, народжені на війні.

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни – масштабна громадська ініціатива, завданням якої є пошук та запис на професійній студії звукозапису пісень, створених українськими воїнами, які воювали та досі воюють на сході України.

Надзавдання проекту – зберегти сучасну україномовну військову пісню як у контекстах музичної культури й патріотичного виховання, так і в контексті історії України.

14 жовтня 2017 р. побачив світ альбом сучасної фронтової пісні #ПісніВійни. Компакт-диск об’єднав 15 композицій, написаних воїнами АТО під впливом пережитого на війні на сході України. Усі ці пісні в рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни були записані на професійній студії в унікальних дуетах бійців-авторів та відомих українських артистів.

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни – волонтерська ініціатива. Проект тривав у Львові півтори року: від ідеї – до виходу альбому.

Слухати композицію «Дівчата»