Фільм «ПОВОДИР»: результати другого вік-енду

Назад
НОВОСТИ

fps-95Наразі за півтори тижні прокату «Поводир» переглянули 210 386 українців, 94 754 з яких подивилися фільм за перший вік-енд, 74 169 – за другий вік-енд відповідно. Нагадаємо, що стрічка відомого режисера Олеся Саніна стартувала в кінотеатрах країни 12 листопада 130 копіями.  «Поводир» можна з упевненістю назвати фільмом з найуспішнішим бокс-офісом серед кіно українського виробництва. Дані по кількості глядачів фільмів за півтори тижні прокату:

· Той хто пройшов крізь вогонь – 12 572 глядачів

· Тіні незабутих предків – 114 142 глядачів

· Ломбард – 9 730 глядачів

· Кохаю і крапка – 6 209 глядачів

Продюсерів фільму можна поздоровити з успішним стартом, адже це найкращий результат бокс-офісу українських фільмів, що будь-коли виходили в кіно.

Епічна історія «Поводир» вже в усіх кінотеатрах країни.

povodyr_StanislavBoklan_AntonGreenПро фільм. Україна, тридцяті роки. Американський інженер Майкл Шемрок разом із сином приїздить до Харкова допомагати будувати соціалізм. Тут він закохується в актрису Ольгу Левицьку (Джамала), на яку давно має плани червоний комісар. За трагічних обставин американець гине, а його сина рятує від переслідувачів сліпий кобзар. Не маючи інших шансів вижити на чужині, хлопець стає поводирем. Їхня подорож, сповнена небезпечних пригод, відбувається на тлі найдраматичніших сторінок української історії та руйнування людських доль. Фільм про кохання, вірність, підлість і зраду, у найкращих традиціях голлівудського кіно. Знято за реальними фактами та свідченнями.

ПОВОДИР (THE GUIDE) Старт в Україні: 12 листопада 2014
Режисер: Олесь Санін («Мамай»). Сценарій: Олесь Санін, Олександр Ірванець, Ірен Роздобудько, Пол Волянські. Оператор-постановник: Сергій Михальчук («Параджанов», «Коханець», «Las Meninas»). Художник-постановник: Сергій Якутович, Влад Одуденко. Композитор: Алла Загайкевич. Автор пісні «Квіти мають очі» — Джамала.
Трейлер С