ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР ФІЛЬМУ «ПОВОДИР»

Назад
НОВОСТИ

2483439   У місті Тернопіль відбувся допрем’єрний показ фільму «Поводир» режисера Олеся Саніна. Ексклюзивний кіносеанс зібрав повну залу глядачів різних поколінь. Уперше в історії України завдяки тифлоперекладу, технологію якого застосували на тернопільському показі стрічки «Поводир», глядачі з обмеженими можливостями зору також змогли повитися кіно разом з іншими. Більше сорока незрячих були присутні на показі. По закінченні перегляду зал аплодував стоячи. На сцену вийшли творці стрічки, глядачі вітали фільммейкерів з успішним проектом. Режисер фільму, Олесь Санін, близько години спілкувався з публікою, розповідаючи цікаві нюанси про зйомки та ще більше знайомлячи глядачів зі світом фільму «Поводир».
Ось декілька вражень від тернопільських глядачів:
2483432Я дуже щасливий, що завдяки Олесю Саніну і знімальній групі українське кіно нарешті почало відроджуватися. Окреме «дякую» Джамалі за надзвичайне перевтілення, — поділився враженнями Олександр Колосов (з народження сліпий).
Після перегляду фільму я з великим інтересом поспілкувалася з режисером Олесем Саніним, з такою чуттєвою і глибокою людиною, яка зуміла передати у фільмі так тонко Любов, Вірність, Дружбу та Людяність. Такі фільми — це велика рідкість. Ми рідко замислюємося, що буде з нами завтра. Після фільму хочеться жити! Величезне спасибі творцям!

У вівторок, 21 жовтня, фільм показали у Хмельницькому. На черзі – Одеса, Херсон, Миколаїв, Кіровоград, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Полтава, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Житомир і Черкаси. Завершиться всеукраїнський тур зірковою прем’єрою, яка відбудеться у Києві 11 листопада.

Реліз стрічки запланований на 12 листопада 2014 року в усіх кінотеатрах України.
ПОВОДИР (THE GUIDE) Режисер: Олесь Санін («Мамай»).
В ролях: Станіслав Боклан («Страсті за Чапаєм», «Дев’ять життів Нестора Махно»), Антон Святослав Грін, Джамала, Олександр Кобзар («Чемпіони з підворіття», «Матч»), Джеф Барел («Німфоманка», «Примара», «Пандорум»).

Трейлер С

Трейлер D