«Як спіймати перо Жар-Птиці»

Назад
НОВОСТИ

310113103704674708110s1_1епкуet7GbZSlR_UПригодницький мультфільм, де класична історія про Іванушку-дурачка доповнюється новими героями, нестандартними рішеннями. І це все з яскравою анімацією та потужними спецефектами. Історія стара — прочитання нове: герої осучаснені, жарти переплітаються з сьогоденням, а саундтреки до стрічки навмисно написані російськими рок-музикантами. Так, зокрема, основні теми до стрічки написані та виконані гуртом «Ума Турман».
Ця добра та весела історія по те, як спіймати перо Жар-Птиці, буде цікава як дітям, так і дорослим. І якщо діти зможуть насолодитись цікавими пригодами головних героїв, захоплено розглядаючи гарно промальовані образи та пейзажі, то дорослі, в свою чергу, оцінять добрі жарти з ледь помітною іронією та оригінальний музичний супровід, в якому можна зустріти навіть Віктора Цоя («Доброе утро, Последний герой»).
Сюжет: Як завше, події розгортаються в три далекому царстві, де правив старий Цар Берендей. Сили його вже покидали, і вирішив він відправити одного з своїх синів за чарівним пером Жар-Птиці, завдяки якому він би став знову молодим та сильним. Старший
та середній брати батькові відмовили, тому, як годиться, на таку важливу та небезпечну місію відправився син наймолодший, Іванушка…
Приємним та рідним буде зірковий склад, що озвучив «Як піймати перо Жар-Птиці»:
зразу двоє батьків з «Татових доньок» : Нона Гришаєва (Кікімора) та Андрій Леонов (Цар Берендей) Олексій Колган, що визнаний  студією «DreamWorks» кращим актором, що озвучував героя Шрека, став голосом одразу кількох персонажів: царя Долмата, Царя Афона, братів Степана та Єрьоми. Дмитро Дюжев, улюбленець як жінок так і чоловіків ще з часів «Бригади», стає Сірим Вовком. А також лірична співачка Юлія Савічева, чий ніжний тендітний голос якнайкраще підійшов героїні Олені Прекрасній
Юлія Савічева (Олена Прекрасна)
«Мрія озвучити роль в мультфільмі в мене вже була дуже давно. Мені часто казали, що мій голос дуже підійшов би якомусь мульт-герою. І ось, нарешті, мрії збуваються. «Як спіймати перо Жар-Птиці»  — це вже мій другий анімаційний фільм. Моя героїня Олена — кумедна, винахідлива, бойова, з тонким смішним голоском.  Коли я побачила, як виглядає моя героїня, я зразу зрозуміла, який голос у неї повинен бути. Я дуже люблю казки, радянські дитячі фільми, особливо «Морозко», любою мультфільми – як же можна не любити «Віні Пуха» та «Їжачка в тумані»! Сподіваюсь, що в нас все вийшло здорово!»
Дмитро Дюжев (Вовк)
«Я озвучував свого самого улюбленого казкового персонажа – Вовка. В моїй озвучці він вийшов не лише страшним, від рику якого стає лячно, а й ніжним, зворушливим та пухнастим. Я сподіваюсь, що це буде смішно. Ми дуже хотіли, аби це було неочікувано та цікаво не лише найменшим діткам, а й дорослим, бабусям й дідусям.»
Нона Грішаєва (Кікімора)     
«Ні для кого не секрет, що я характерна актриса, тому я з радістю берусь за такі персонажі – Кікімор, Баб Яг, і т. д. Якщо говорити про характер моєї героїні, головне те, що вона одинока. І від цього власне вона й стала такою, якою є, від цього залежить її характер. Вона одинока, нещасна, мріючи вийти заміж, знайти свого принца. Та вона Кікімора, ніхто її не любить, ось вона і зла. Головний герой, молодший син Царя Берендея – Іван, це зрозумів і пожалів її, і відповідно, вона на добро відповідає добром, і допомагає йому. Я з великим задоволенням подарувала Кікіморі свій голос, і мені б хотілось, щоб глядачі всією сім’єю прийшли подивитись цей добрий чудовий мультфільм.»