Богдан Юсипчук влаштував бійки на зйомках екшн-комедії «Нереальний КОПець»

Назад
Шоу-бизнес

юсипчук глав нереальний КОПецьКлієнт промо-компанії STARBOM.COMpany – актор, телеведучий та найкрасивіший чоловік планети Богдан Юсипчук – постановник бойових сцен нової української екшн-комедії Нереальний КОПець.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

нереальний КОПець iusypchuk_bogdan_75208778_438051703522991_2266866391001508488_n– Коли я був пацаном, як і всі підлітки мого віку, захоплювався бойовиками з кумирами того часу – Арнольдом Шварценегером, Сільвестром Сталоне, Джекі Чаном та Жаном-Клодом Ван Дамом. Намагався копіювати їх кіношні удари і знав напам’ять більшість бойових сцен, – пригадує Богдан Юсипчук. – До того ж я завжди хотів бути не тільки актором, а кимось більшим у світі кіно. На заході таких людей називають філммейкерами.

Наприклад, вже встиг зняти кілька короткометражних фільмів, які подорожували фестивалями. Один з них – біографічний   «Містер Україна. Боротьба із собою» – показали на Канському кінофестивалі. Також я продюсував пілотну версію телешоу «Мафія з зірками». І ось тепер в творчу скарбницю додалося ще одне досягнення: режисер комедії Нереальний КОПець Саша Бєляк подарував мені шанс не тільки знятися у головній ролі, а й виступити в ролі хореографа-постановника бойових сцен.

Починалося все дуже просто: в одній зі вже поставлених бійок я запропонував вдарити противника ногою в стрибку від стіни. Режисеру це сподобалося. Тоді я подумав: а чому б не спробувати зробити щось більше? І через кілька днів, коли ми весь день знімали бійки в спортзалі, запропонував режисеру поставити повністю свою версію екшна на екрані. Саша мене підтримав: мовляв, а давай, спробуй!

В підсумку я розбив бійки на два блоки. В першій частині ви співчуваєте герою, на початку другої хочете помститися разом з ним кривднику, потім захоплюєтеся ним, а потім… Власне… Самі все побачите! Я намагався щодати в бойові сцени класичну драматургію культових бойовиків 90-х.

нереальний КОПець юсипчук vladyama_official_79780491_159375635317462_2062708247413591972_nЯк відомо, українська екшн-комедія Нереальний КОПець з’явиться на широких екранах наступного року. Режисер – Олександр Бєляк («Сотка»).  В головних ролях: Богдан Юсипчук, Дмитро Ступка, Анна Саливанчук, Станіслав Боклан, Поліна Логунова.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

Нагадаємо, Богдан Юсипчук – український актор, телеведучий, спортсмен, художник, модель, Містер Україна та Найкрасивійший чоловік планети за версією Міжнародного конкурсу Mister Sea World в Перу. Автор спортивної програми та онлайн-марафону «Тело под ключ». Суддя другого сезону революційного телепроекту «Модель XL» та конкурсів «Міс Україна», «Королева України». Ведучий телевізійного журналу про зірок ЖВЛ (Життя відомих людей) на 1+1. Обличчя з обкладинок глянцю та національних видань. Зірка серіалів «Ментовские войны», «Возвращение Мухтара», «Щоденники темного», «Восток-Запад», «Хозяйка», «Запретная любовь», «Неженская работа» та фільмів «Синевір», «Тіні незабутих предків», «Чунгул», «Крути 1918».

Богдан Юсипчук співпрацює зі STARBOM.COMpany – промо-компанією продюсера Дениса Путінцева.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

 

+38 067 441 81 49

[email protected]

STARBOM.COMpany