Дух вільного радіо: Денис Путінцев розповів, як працює X.ON – єдина локальна радіостанція Херсона

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Cпівзасновник і ведучий радіо X.ON Денис Путінцев розповів виданню О.Море  про оптимістичну контрпропаганду під обстрілами. 

Денис Путінцев_01

Як показала практика воєнного стану, радіо – дуже практичний та дієвий канал комунікації. Наразі ми єдина локальна радіостанція в місті Херсоні. А магія в тому, що ми попри все змогли запустити її. Попри ту ідеологічну машину, яка протистоїть нам на тимчасово окупованому лівому березі, ми продовжуємо з посмішкою, оптимізмом і навіть хуліганством робити те, що робимо.

У нас є традиція: щоранку ми заходимо в студію, вітаємось з духами радіо. Щоразу вигадуємо їм нові імена. Потім наш директор Микола сварить нас за те, що ми у брудному взутті ходимо по чистій підлозі. А потім іде і варить нам каву. Де ще директор зварить вам каву?

Я люблю розкривати гостей не просто як професіоналів у якійсь справі. Я намагаюся говорити, в першу чергу, з людьми. Щоб слухачі розуміли: в етері такі ж живі люди зі своїм ставленням до світу.

Херсон – це не просто транзитне місто, і не лише кавуни, і про нього треба говорити не просто тому, що він опинився у прифронтовій зоні. Це особливе, незламне місто… Коли приїхав в Херсон, в мене з’явились фантастичні думки. І я від них не відмовляюсь. Я бачу Херсон майбутнього українським Лас-Вегасом, як би це пафосно не звучало.

Денис Путінцев_03

 

Нагадаємо: Денис Путінцев – продюсер особистостей, архітектор особистих  брендів, медіаексперт, спеціаліст зі створення та просування образів у медіа, співзасновник Громадських організацій “Асоціація Лідерів Думок України” та “UAniverse/Всесвіт UA“, журналіст, актор, музикант, ведучий, засновник промокомпанії STARBOM.COMpanyКерував проєктами у компаніях United Media Holding і TAVR Media. Входив до складу журі телепроєкту «Фабрика зірок 2» (Новий канал). Був музичним експертом токшоу «Міністерство Прем’єр» (М1). Експерт Національної музичної премії YUNAМедіамен року за версією Всеукраїнської бізнес-премії Cabinet Boss TOP 50.  Співпрацював із багатьма відомими бізнесменами, артистами, моделями, спортсменами, блогерами та політиками.

Серед його клієнтів:

ТІКАнастасія ПриходькоБрати ГадюкіниMamaRikaESTRADARADALamaДарія ПетрожицькаAIO та багато інших.

Нині Денис Путінцев – співзасновник та ведучий першої локальної радіостанції на територї деокупованої Херсонщини – радіо X.ONрадник начальника Херсонської обласної військової адміністрації.

Денис Путінцев_02

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: