ДЕНИС ПУТІНЦЕВ ПІД ЧАС КРУГЛОГО СТОЛУ “Роль українських медіа в протидії дезінформації та інформаційним маніпуляціям під час війни”: МИ ЖИВЕМО В ЕПОХУ, КОЛИ ФОРМА ПРЕВАЛЮЄ НАД ЗМІСТОМ

Назад
Заходи

Медіаексперт Денис Путінцев під час круглого столу “Роль українських медіа в протидії дезінформації та інформаційним маніпуляціям під час війни”: “Потрібно не забороняти альтернативні медіа, а використовувати їхні неофіційні можливості”. 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: 

ДЕНИС ПУТІНЦЕВ: МИ ЖИВЕМО В ЕПОХУ, КОЛИ ФОРМА ПРЕВАЛЮЄ НАД ЗМІСТОМ

Денис Путінцев

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики та освітня платформа ГО «Центр медіареформи» – StopFake запросили медіаексперта Дениса Путінцева взяти участь у круглому столі “Роль українських медіа в протидії дезінформації та інформаційним маніпуляціям під час війни”.

Під час свого емоційного виступу Денис Путінцев подякував орагнізаторам і присутнім предстаникам ГУР, СБУ, РНБО, Міністерства культури та інформаційної поліитики. І зробив акцент на наступних тезах:

– ми живемо в епоху форми, яка превалює над змістом
– конче необхідно локально впроваджувати ментальну інформаційну політику
– потрібно не забороняти альтернативні медіа, а використовувати їхні неофіційні можливості

Нагадаємо: Денис Путінцев – продюсер, архітектор особистих  брендів, медіаексперт, співзасновник Громадських організацій “Асоціація Лідерів Думок України” та “UAniverse/Всесвіт UA“, журналіст, актор, музикант, ведучий, засновник промокомпанії STARBOM.COMpanyКерував проєктами у компаніях United Media Holding і TAVR Media. Входив до складу журі телепроєкту «Фабрика зірок 2» (Новий канал). Був музичним експертом токшоу «Міністерство Прем’єр» (М1). Експерт Національної музичної премії YUNAМедіамен року за версією Всеукраїнської бізнес-премії Cabinet Boss TOP 50.  Співпрацював із багатьма відомими бізнесменами, артистами, моделями, спортсменами, блогерами та політиками.

Серед його клієнтів:

ТІКАнастасія ПриходькоБрати ГадюкіниMamaRikaESTRADARADALamaДарія ПетрожицькаAIO та багато інших.

Нині Денис Путінцев – співзасновник та ведучий першої локальної радіостанції на територї деокупованої Херсонщини – радіо X.ON і радник начальника Херсонської обласної військової адміністрації.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: 

ДЕНИС ПУТІНЦЕВ: МИ ЖИВЕМО В ЕПОХУ, КОЛИ ФОРМА ПРЕВАЛЮЄ НАД ЗМІСТОМ

Денис Путінцев_03

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: