«Розділові. Наживо»: органічне мистецтво розділових знаків

Назад
Шоу-бізнес

розділові наживоПродюсер, медіамен, засновник промо-компанії STARBOM.COMpanyДенис Путінцев про фільм-концерт «Розділові. Наживо». На екрані – лайв-перфоманс мультидисциплінарного проєкту мистецької агенції «АртПоле» за участі Сергія Жадана (текст/голос), Олі Михайлюк (ідея/візуалізації), Олексія Ворсоби (музика/акордеон), Томаша Сікори (музика/ експериментальні інструменти та саксофон) та Сергія Пілявця (VJ). Проєкт продюсерки Дар’ї Бассель реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

ТРЕЙЛЕР

Розділові. Наживо«РоздІловІ» досліджують інтимну лірику Сергія Жадана через звуки акордеона Олексія Ворсоби, музичні експерименти поляка Томаша Сікори та візуальні образи за допомогою чорнил, бумаги та екрану від ідеолога проєкту – Олі Михайлюк.

«РоздІловІ» – органічне мистецтво у стінах Мистецького Арсеналу, яке розділяє слова і звуки, щоб зібрати їх у єдиний організм. Це нерв, який бентежить й заспокоює одночасно. Це ритми  та інтонації почуттів. Це чуттєвий твір про любов, ніжність, смерть, терпіння до тих, хто поряд, про тишу. Це шаманське дійство, що трансформує реальність і відкриває внутрішній космос.

Розділові. Наживо 2Уперше проєкт було презентовано в грудні 2012 року в Івано-Франківську та Києві на основі книги Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові». З того часу «роздІловІ» об’їздили з виступами всю Україну, від Тернополя до Бахмута.

У 2019 учасники зрозуміли, що в тому вигляді та складі, у якому проєкт існував останні роки, подальша мандрівка неможлива. Дивним чином зйомки фільму-концерту «Розділові наживо» збіглися з цим рішенням і стали останнім виступом артистів в Україні та своєрідною крапкою в одній із численних історій «роздІлових».

Розділові. Наживо 3Режисер-постановник фільму Вадим Ільков зібрав для роботи над стрічкою 11 найкращих операторів України. 11 камер одночасно слідкували за останнім виступом «роздІлових», не пропускаючи жоден рух артистів. У результаті сам фільм став дослідженням творчого процесу, розкриваючи перед глядачами несподівані та захоплюючі моменти творення мистецтва, можливості бути разом, чути й відчувати один одного.

У широкий український прокат фільм-концерт «Розділові Наживо» вийде 11 грудня цього року. Показ фільму відбудеться лише один вечір одночасно в усіх кінотеатрах країни. Квитки вже у продажу.

ТРЕЙЛЕР

Фото – Володимир Шуваєву (Volodymyr Shuvayev).

Гостинність – Кінотеатр «Жовтень».

РЕЦЕНЗІЇ ДЕНИСА ПУТІНЦЕВА НА ФІЛЬМИ:

«Дождливый день в Нью-Йорке»

«Джокер»

«Двойник»

«Малефисента: Владычица тьмы»

«Зомбилэнд-2: Двойной выстрел»

«Родина Адамсів»

«Додому / Evge»

«Халепа на 5 Baksiv»

«Аутсайдеры»

«Історія Лізи»